sobota, 2 kwietnia 2011

A może tak Winnie we Wtorek?

Wtorek - jak większość z nas wie następuje zaraz po poniedziałku, który nie jest za bardzo lubiany, bo jest zaraz po weekendzie, albo trzeba szukać treblinek do kombajnu lub wracać do domu na "gazie" prowadząc się po torach tramwajowych za pomocą korby.

W tym świetle wtorek wypada o wiele lepiej, a teraz jest okazja, aby wypadł jeszcze lepiej. Chodzi tutaj mianowicie o ideę Winnych Wtorków zaproponowaną przez Kubę prowadzącego bloga Czerwone czy białe. Projekt Winnych Wtorków w swym założeniu polega na tym, że blogerzy wymienieni nieco niżej w tym poscie w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca będą opisywać swoje wrażenia z degustacji tego samego wina. Można więc powiedzieć, że będzie to swoista wirtualna degustacja, w której udział wezmą piszący następujące blogi:

Czerwone czy białe
Winne Przygody
Viniculture.pl
WineZine
Białe nad czerwonym
Uncle Matt in travel
O winie
Książka i wino
Kontretykieta
Winna Pasja

Projekt traktowany jest jako otwarty, więc jeśli prowadzisz bloga o tematyce winnej lub nawet innej a chcesz dołączyć do zabawy to zachęcam do kontaktu z Kubą.
Jeśli natomiast bloga nie prowadzisz, a chcesz wziąć udział dyskusji to sekcja komentarzy stoi dla Ciebie otworem.

Na koniec dwie informacje - każdy wpis związany z Winnymi Wtorkami ma swoją kategorię, będzie także oznaczany tagiem [Winne Wtorki].

Startujemy w ten wtorek (05. kwietnia) z relacją o winie z kraju, gdzie skaczą kangury i wyją psy Dingo ;)

Brak komentarzy: